
Монтаж керамічної черепиці: технологія та покрокова інструкція
Дах будинку – головний елемент конструкції, який відповідає за тепло, затишок та тишу у житлі. Монтаж керамічної черепиці докладно може описати кожен досвідчений спеціаліст. Щоб вільно спілкуватися з майстрами і розуміти всі тонкощі проведених робіт, варто вивчити інформацію про види використовуваних матеріалів, їх характеристики і особливості, а також про способи укладання.
Особливості різних видів черепиці
До вибору покрівельного покриття необхідно підійти з усією серйозністю. Сучасні виробники пропонують на вибір кілька варіантів покрівлі, кожен з яких має свої переваги. Чотири з них мають найбільшу популярність серед професійних будівельників. До них відносяться:
Керамічна черепиця – найбільш екологічно чистий матеріал, який за сотні років використання у будівництві вже встиг довести свою практичність та довговічність. Вона служить багато десятиліть і підходить для нескладного виконання ремонтних робіт. Завдяки універсальності та високій якості виробу можливий монтаж черепиці своїми руками.
Композитна черепиця – багатошарове покриття, яке користується великою популярністю серед замовників. Вона відрізняється хорошими технічними характеристиками, завдяки яким збільшується термін експлуатації покрівлі. Матеріал здатний зовні імітувати продукцію, виготовлену з глини, кераміки або з дерев'яної дранки.
Бітумна черепиця – складається з бітуму, скла та полімерів. Це легкий, міцний матеріал, який відрізняється високим рівнем шумо- та теплоізоляції. Його легко використовувати при перекритті дахів складних форм.
Металочерепиця – представлена у вигляді сталевого листа, який вигнутий у необхідну форму. Матеріал досить легкий і не вимагає великих витрат при транспортуванні. Він довговічний і доволі стійкий до корозії.
Фахівці радять зупиняти свій вибір на тому покритті, яке не потребує постійного додаткового догляду та за необхідності підходить для виконання часткових ремонтних робіт.
Монтаж керамічної черепиці своїми руками
Тим, хто хоче перекрити дах своїми руками, слід детально вивчити кожен етап цього процесу. Опишемо хід монтажу керамічної черепиці покроково:
Проектування, придбання необхідних матеріалів та розхідників.
Розрахунок кількості необхідних листів. Зазвичай використовують 9–12 штук на квадратний метр. Краще придбати з невеликим запасом, тому що є ризик не знайти потім черепицю точно в тон.
Монтаж кроквяної системи.
Укладання та фіксація черепиці.
Монтаж гребеня хребтів.
Укладання листів в розжолобку.
Влаштування слухового вікна. У цьому місці важливо посилити контробрешітку.
Інструкція з монтажу керамічної черепиці включає багато пунктів. Кожен етап вимагає дотримання всіх дрібних нюансів та відпрацювання виконання технологій.
Всі секрети технології: монтаж черепиці на круговій обрешітці
Багато майстрів бояться братися за подібну роботу, і даремно. На практиці це зробити досить просто. Дотримуючись кількох нехитрих порад, на виході можна отримати дуже красивий архітектурний об'єкт.
Кладку починають знизу і поступово піднімаються нагору. При цьому потрібно враховувати важливий нюанс: кожну наступну необхідно укладати з невеликим захлестом на нижній та бічний лист. При цьому кожен наступний ряд ставатиме все вужчим. Зрештою, у самій верхній точці всі елементи сходяться в один.
Щоб робота була виконана ідеально і на віки, варто звернутися до фахівців із великим досвідом монтажу. Співробітники компанії «Світ Покрівлі» готові надати свої послуги у таких містах:
Київ;
Рівне;
Житомир;
Львів;
Одеса та у Закарпатській області.
Завдяки багаторічному досвіду, використанню сучасних технологій та якісних покрівельних матеріалів кінцевий результат порадує кожного.
Замовляйте тільки у нас - найякісніші покрівельні матеріали: Сланцева покрівля, Модульна металочерепиця, Фальцева покрівля, Металопрофіль (профнастил), Бітумна черепиця, Композитна черепиця, Натуральна черепиця, Цементно-піщана черепиця
Усі види монтажних робіт від найкращих фахівців: Монтаж металочерепиці, Монтаж металопрофілю, Монтаж модульної металочерепиці, Монтаж натуральної черепиці, Монтаж фальцевої покрівлі, Монтаж бітумної черепиці, Монтаж композитної черепиці, Монтаж цементно-піщаної черепиці, Монтаж сланцевої покрівлі